Süsler markasına sahip Doruk Ev Gereçleri 1947 yılında kurulmuştur. Firma 2006 yılında ürettiği toplam 335.000 adet ocak ve tam boy fırınlarla bu alanda uzmanlığını kanıtlamıştır. Firma aynı zamanda gaz sobaları, elektrikli su ısıtıcıları, radyatörler, (pazarda ilk yerini alan) katı yakıtlı sobalar, geleneksel şekillerde kuzineler de üretmektedir. 2006 yılında modern tesislerinde toplamda 535.000 adet ürün üretimi yapmıştır.
Firmanın Eskişehir Organize Sanayi bölgesindeki modern tesisleri 1990'lı yıllarda kurulmuştur. Süsler 46.000'i kapalı alan olmak üzere toplam 80.000m2 alan içine inşa edilmiştir. Çalışan sayısı 650'dir. 300 servis merkeziyle satış sonrası hizmet vermektedir.
Firma 2007 yılı başında Avrupa'nın önde gelen firmalarından Candy Grup tarafından satın alınarak Grubun Avrupa'da fırın ve ocak grubu üretim üssü haline dönüştürülmüştür.
 
  

Candy Grup İtalya Milano merkezli olup Avrupa'nın beyaz eşya konusunda en büyük şirketlerindendir. Fumagalli Ailesi tarafından yönetilen şirketin dayanıklı tüketim malları endüstrisinde (çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutucular, buzdolapları, dondurucular, pişiriciler, tam boy fırınlar ve ankastre fırınlar) Candy ve Hoover olmak üzere 2 uluslararası, Rosieres (Fransa), Iberna (İtalya), Jinling (Çin), Otsein (İspanya), Süsler (Türkiye), Vyatka (Russia), Zerowatt (İtalya) olmak üzere 7 ulusal markası vardır.

  Grup, 2006 yılında üretimini %9.6 büyüterek, Fransa, İspanya, Çin, İngiltere, Rusya ve Çek Cumhuriyeti'ndeki fabrikalarında 67 milyon adetlik üretim adedine ulaşmıştır. 2006 yılı toplam satışları ise 1.054 milyon Euro olarak gerçekleşmiştir. Ürünlerinin A enerji sınıfına yükselmesine odaklanan teknoloji ve ürünlerdeki araştırma geliştirme yatırımları  %16 büyüyerek 37 milyon Euro'ya ulaşmıştır.
Grup, Türkiye'deki Süsler markalı Doruk Firması'nın Grub'a eklenmesi ve Arjantin'de bir firmanın Grup bünyesine katılmasıyla, ikisi 2.000 merkez ve 6.000'nin üzerinde uzmanıyla satış sonrası hizmet sunan, dünya çapında 38 iştirake ulaşmıştır. 5255'i (%74) İtalya dışında olmak üzere Grub'un toplam çalışan sayısı 7059'a ulaşmıştır. Firma en son olarak Finlandiya'dan Helkama Forste firmasıyla ticari bir anlaşma yaparak, Finlandiya'da herkes tarafından bilinen Helkama ve Grepa markalarının ticari haklarının sahibi olmuştur.